Často kladené dotazy - FAQ

1. Jak nakupovat?

2. Rezervace oblečení

3. Vrácení zboží

4. Provizní prodej

5. Osobní odběr

6. Platba kartou

7. Doprava

8. Kamenná prodejna

 


1. Jak nakupovat ?

Když se vám zalíbí nějaký kousek vystavený zde na webu, přečtěte si o něm všechny informace. U každého produktu vypisujeme rozměry, značku a stav, ve kterém oblečení nabízíme.

Nemůžete něco najít? Pokud se vám produkt nezobrazuje ve vyhledávání nebo se vám zobrazuje neexistující stránka, produkt je nejspíš vyprodán.

Minimální hodnota objednávky je 100 Kč. Když máte slevový kód, musíte jej zadat v prvním kroku objednávky.

 

Když si nakoupíte nad 1500 Kč, dostanete od nás dopravu zdarma.

 

Dopravu a platbu si volíte v druhém kroku objednávky, balíčky posíláme prostřednictvím služby Zásilkovna na pobočky Zásilkovny nebo na adresu. Rovněž je možný osobní odběr v Praze v otevírací době naší prodejny. Doručujeme i na Slovensko, stačí když si při výběru dopravy a platby v košíku zvolíte jako zem doručení Slovensko.

Když se vám platba online napoprvé nepodaří, nezoufejte, do druhého dne od nás dostanete email s opětovnou možností platby online i zálohovou fakturou, kdybyste chtěli peníze převést na účet. Nezaplacené objednávky nevydáváme.

Pokud vám nepřijde okamžité potvrzení objednávky, mějte prosím pochopení, objednávky zpracováváme každý den ráno. Balíčky standardně odesíláme do druhého dne, osobní odběr si můžete vyzvednout každý pracovní den 11:00 - 19:00 a budeme tam oblečení držet 14 dní. Poté objednávku automaticky stornujeme a zboží nabídneme dalším zákaznicím.

Když budete chtít něco z objednávky vrátit, dejte nám prosím vědět nejprve písemně. Máte na to 14 dní od převzetí objednávky. Objednávku, kterou jste si vyzvedla před více než 14 dny není možné vrátit, můžeme ale oblečení přijmout v rámci "Pošli dál své oblečení" a po jeho prodání vám zaplatíme provizi 30% z prodejní ceny.

 

2. Rezervace oblečení ?

Oblečení bohužel nerezervujeme, kdo dřív koupí, ten má.

 

3. Můžu oblečení vrátit?

Oblečení zakoupené online je možné vrátit do 14 dnů od vyzvednutí objednávky. Prosíme klienty, aby nás o vrácení vždy informovali předem písemně na taktrochujinysekac@gmail.com. Detailnější informace najdete v obchodních podmínkách.

Prosíme, aby jste mysleli na to, že s vracením máme spoustu administrace i nákladů, a proto se snažíme u každého produktu uvádět rozměry pro lepší orientaci ve velikostech.

 

4. Vykupujete oblečení?

Ne, ale můžete ho u nás za provizi prodat dalším zákaznicím. Bližší informace najdete v podmínkách pro provizní prodej oblečení

 

5. Nabízíte osobní odběr?

Vyzvednout online objednávku po zaplacení (bez možnosti zkoušení) nebo přinést oblečení na prodej (předání z ruky do ruky, nevybrané odnášíme na charitu, neuskladňujeme pro vrácení) je možné pouze v době otevírací doby obchodu - v pracovní dny mezi 11:00 - 19:00, v sobotu mezi 11:00 - 17:00.

 

6. Můžu platit kartou?

V prodejně se dá platit kartou, v hotovosti nebo QR kódem - bankovním převodem.

 

Na e-shopu můžete platit buď kartou nebo bankovním převodem. Bankovní převod trvá až 3 dny a objednávku odešleme až po přijetí platby.

Stejně tak pokud jste zvolila bankovní převod, počkejte, až vám dáme e-mailem vědět, že si můžete oblečení vyzvednout na prodejně.

 

7. Doprava?

Balíčky odesíláme prostřednictvím služby Zásilkovna do České a Slovenské republiky. Balíček se dá odeslat na pobočku Zásilkovny nebo na konkrétní adresu.

Dopravu zdarma – získáváte ve chvíli, když nakoupíte nad 1500 Kč.

 

8. Kamenná prodejna

Prodejnu máme v Praze a všechny informace najdete v kontaktech.

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz