taktrochujinysekac@gmail.com

Essentials - Romantička nebo Dračice?

Jak vytvořit outfity ze základních kousků, tón v tónu a zkombinovat světlé či tmavé odstíny?


Bunda = Klasickou černou koženku či křivák využiješ na tisíc a jeden způsob, světlejší alternativu v podobě béžové, krémové nebo hnědé kombinuj se světlými tóny.

Šaty = Vyber si romantické rozevláté, lehce průhledné či obtáhnuté mini, v kterých se cítíš sexy.

Nohavice = Černé skinny můžeš ideálně kombinovat s tričkem a černou budou. Pokud máš náladu na světlý outfit, vyber si tmavší nohavice a kombinuj je tón v tónu, tím se vyhneš silnému kontrastu. 

Trenchcoat = Klasický béžový se hodí ke všemu, ale u černého je potřeba být opatrnější při výběru ostatních materiálů. V případě "tone to tone" se ho neboj zkombinovat s letními šik kousky jako například širokými pallazo nohavicemi či krajkovým topem. 

Top = Sportovní vršek si obleč k džínám, nebo sáhni po roláku a nezapomeň, že skinny džíny ti prodlouží postavu. Pokud máš naopak náladu na krajkové a perforované topy, tak je můžeš netradičně nakombinovat s volnými nohavicemi. 

Sako = Je další klasický kousek v šatníku. V případě oversize varianty použij pásek, který ti zvýrazní pas a siluetu. Pokud zvolíš černé a budeš kombinovat s černou, tak si vyber materiál samet, kůži či koženku. 

SVĚTLÝ OUTFIT

Když kombinuješ světlé barvy v podobných odstínech, nepoužívej silné kontrastní barvy, které působí rušivě. V jednobarevných světlých outfitech jde především o kombinaci materiálů jako je krajka, satén, šifon, světlá kůže/ koženka a hru s extravagantnějšími dopľňky. Neboj se použít výrazné náušnice či kabelku.

TMAVÝ OUTFIT

Při kombinaci černé s černou si dej pozor, aby to nevypadalo, že jdeš na pohřeb. Stejně jako u světlého outfitu i zde platí kombinace různých materiálů jako je broušená a lesklá kůže, samet nebo perforace. Černá působí drsněji, takže někdy můžeš vypadat víc sexy a někdy víc, že máš vše na háku. Skvělé je i doplnit tmavý outfit o výraznější líčení a styling, ať sama nezanikneš. 

Tři příležitosti - 3 outfity ve světlé barvě a 3 variace stejných outfitů v tmavé barvě.

Svatba či rande

Sako + šaty + podpatky = Ve světlé romantické variantě je toto ideální outfit na svatbu nebo letní večerní rande. Černý sexy outfit si můžeš obléct na párty, nebo když chceš být za kočku.

Na procházku v přírodě

Bunda + kalhoty + rolák = Tmavá varianta působí odvážněji a drsněji. Pokud se cítíte nad věcí, oblečte se do černé. Světlé tóny jsou něžnější a dají ti prostor pro kreativnější barevné kombinace.

Na toulání po městě

Trenchcoat + top + široké kalhoty = Šik nápaditá alternativa casual outfitů, ve které najdeš hru materiálů a doplňků, kombinace krajky a saténu či koženky a viskózy. Světlý outfit si zvol přes den a tmavý zase na večer :-).

 

 

Pokud ti něco v tvém šatníku chybí, tak podobné "capsule" kousky můžeš nakoupit v kolekci  ESSENTIALS.