taktrochujinysekac@gmail.com

All about šaty

ALL ABOUT ŠATY!

 

Jaký je rozdíl v šatech a co znamená midi a maxi? To vše si dnes ukážeme a kromě toho jsme připravily i několik outfitů pro inspiraci, protože my šaty doslova milujeme.

 

MINI - jak už název napodívá, tak tento typ šatů je převážně kratší délky pod zadeček a maximálně nad kolena. Mnoho žen si pod mini představí uplé šaty na tělo, které né každému sedí. To však není jediná varianta, kterou můžeš vyzkoušet. Pokud chceš ukázat své krásné nohy, najdeš i mini šaty volného boho stylu, které jsou na léto jako dělané. Chceš svůj šatník využít na maximum? Poté si obleč dlouhou či oversize košili s páskem jako šaty a k tomu podpatky.

 

 

MIDI - vyznačují se délkou těsně nad kolena/ pod kolena až do poloviny lýtka a najít můžeš nepřeberné množství barev a materiálů. Tento typ je ideální pro ženy středního vzrůstu, které chtějí kombinovat, protože přes midi šaty se hodí sáčko i džíska, lodičky i tenisky - záleží jen na tvé náladě. Při vhodně zvolené délce se skvělé maskují i drobné nedostatky v podobě větších boků či zadečku. 

 

 

MAXI - šaty až na zem, které se hodí pro vyšší ženy. Nejrozšířenější variantou maxi šatů jsou rovné či rozevláté v boho stylu. K šatům si vezmi jakékoliv sandálky/ pantofle a přes maxi šaty se hodí džíska, koženka i oversize sako. Pokud máš pocit, že jsi v těchto šatech jako v krabici, zvýrazni svůj pas např. šátkem :-).

 

 

 

Chybí ti některé typy šatů? Poodívej se na náš e-shop a vyber si ty svoje ???? https://www.taktrochujinysekac.cz/all-about-saty/