Jak nakupovat u nás na e-shopu?

V Tak Trochu jiném Sekáči (dále TTJS) můžete nakupovat přes e-shop i v kamenné prodejně. Neplatí zde ale stejné podmínky - pročtěte si raději, co pro vás platí, pokud nakoupíte přes online sekáč.

 

Proces nákupu

Když se vám zalíbí nějaký kousek vystavený zde na webu, přečtěte si o něm všechny informace. U každého produktu vypisujeme rozměry, značku a stav, ve kterém oblečení nabízíme. Pokud je produkt nějak poškozený, znečištěný nebo má jinou vadu, najdete ji popsanou v parametrech produktu.

!! Oblečení nelze rezervovat. Pokud chcete mít jistotu, že vám kousek nikdo nevyfoukne, objednejte si ho a zaplaťte.

Minimální hodnota objednávky je 100 Kč. Když máte slevový kód, musíte jej zadat v prvním kroku objednávky. Když si nakoupíte nad 1500 Kč, dostanete od nás dopravu zdarma.

 

Doprava

Při objednávání si zvolíte formu dopravy. Nabízíme doručení přes Zásilkovnu a vyzvednutí osobně na prodejně.

Pokud jste vybrala osobní odběr, budeme vám na prodejně objednávku rezervovat 14 dní. Poté objednávku automaticky stornujeme a zboží nabídneme dalším zákaznicím.

 

Platba

Na e-shopu můžete platit buď kartou nebo bankovním převodem. Bankovní převod trvá až 3 dny a objednávku odešleme až po přijetí platby.

Stejně tak pokud jste zvolila bankovní převod, počkejte, až vám dáme e-mailem vědět, že si můžete oblečení vyzvednout na prodejně.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz