Jak nakupovat u nás na e-shopu?

V Tak Trochu jiném Sekáči (dále TTJS) můžete nakupovat přes e-shop i v kamenné prodejně. Neplatí zde ale stejné podmínky - pročtěte si raději, co pro vás platí, pokud nakoupíte přes online sekáč.

 

Proces nákupu

Když se vám zalíbí nějaký kousek vystavený zde na webu, přečtěte si o něm všechny informace. U každého produktu vypisujeme rozměry, značku a stav, ve kterém oblečení nabízíme. Pokud je produkt nějak poškozený, znečištěný nebo má jinou vadu, najdete ji popsanou v parametrech produktu.

!! Oblečení nelze rezervovat. Pokud chcete mít jistotu, že vám kousek nikdo nevyfoukne, objednejte si ho a zaplaťte.

Je důležité, aby jste se před nákupem změřila! Ve velikosti často uvádíme rozsah velikosti (protože se velikosti oblečení liší výrobce od výrobce), abyste měla představu, jestli by vám kousek mohl sedět. Dejte si na čas a změřte si pečlivě rozměry oblečení, které je vám pohodlné a porovnejte je s rozměry u produktu. Díky tomu si budete jistá, že vám bude sedět a nebudete muset nic vracet = posílat zpět = zvyšovat uhlíkovou stopu objednávky.

Minimální hodnota objednávky je 100 Kč. Když máte slevový kód, musíte jej zadat v prvním kroku objednávky. Když si nakoupíte nad 1500 Kč, dostanete od nás dopravu zdarma.

 

Doprava

Při objednávání si zvolíte formu dopravy. Nabízíme doručení přes Zásilkovnu, vyzvednutí osobně na prodejně a také kurýra po Praze. Vyberte si, co je vám nejpohodlnější.

Pokud jste vybrala osobní odběr, budeme vám na prodejně objednávku rezervovat 14 dní. Poté objednávku automaticky stornujeme a zboží nabídneme dalším zákaznicím.

Kurýra nabízíme jen zákaznicím žijícím v Praze. Den a čas doručení si sama vyberete ve webové aplikaci, kterou vám zašleme po dokončení objednávky.

 

Platba

Na e-shopu můžete platit buď kartou nebo bankovním převodem. Bankovní převod trvá až 3 dny a objednávku odešleme až po přijetí platby.

Stejně tak pokud jste zvolila bankovní převod, počkejte, až vám dáme e-mailem vědět, že si můžete oblečení vyzvednout na prodejně.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz